12 нових медалей!

У SHABO в Лондоні — 12 нових медалей!

Підведені підсумки 36-го міжнародного дегустаційного конкурсу International Wine Challenge (Великобританія) — одного з найавторитетніших міжнародних дегустаційних конкурсів світу. Цього року більше 10 тисяч зразків брали участь в конкурсі. І знову ми мали честь єдиними представляти Україну.

Вищу, золоту нагороду отримало вино Saperavi Grande Reserve Shabo – 95-100 балів за системою Паркера, випередивши виноробів Грузії — країни-родоначальника сапераві.

Але особливо ми пишаємося тим, що на «International Wine Challenge» бронзовою медаллю нагороджено вино Pinot Grigio Reserve Shabo врожаю 2017 роки (86-89 балів за Паркером).

В Україні вино Pinot Grigio — рідкісне явище. Для його створення потрібен виноград Pinot Gris, який родом з Бургундії (Франція), але свої найкращі якості розкриває на грунтах Італії.

До створення вина Pinot Grigio Reserve Shabo ми приступили ще 7 років тому, коли після багаторічних досліджень знайшли в терруарі Шабо ідеальні для винограду Pinot Gris грунти, здатні в повній мірі сформувати у вині Pinot Grigio Reserve Shabo самобутність смаку і аромату. Спеціально під ці грунти ми підібрали елітні саджанці Pinot Gris, придбали їх в Італії та в 2011 році висадили на цих особливих мікро-ділянках терруара.

Pinot Grigio Reserve Shabo — по-справжньому вишукане вино, свіже і гармонійне. У смако-ароматичному профілі — ніжний аромат квіток цитрусових, чудові нотки білого персика. Вино має чистий, блискучий, золотистий колір. Смак свіжий і округлий, післясмак багатий і тривалий.

Про конкурс:

⋆ International Wine Challenge — міжнародний дегустаційний конкурс вин, заснований у Великобританії і належить William Reed Business Media (діловий журнал і компанія цифрових ЗМІ).

⋆ На конкурсі оцінювання вин проходить по 100-бальній системі (www.robertparker.com), враховується також вірність стилю, унікальність терруара і вінтажність вина.

14.12.2018
0

Авторизация
Регистрация