MUNDUS VINI Summer Tasting: на міжнародному конкурсі українські вина SHABO завоювали одразу 8 нагород

Наприкінці серпня в Німеччині у місті Нойнштадт відбулась 27 дегустація міжнародного конкурсу Mundus Vini 2020 Summer Tasting, на якій вина компанії SHABO отримали одразу 8 нагород.

Загалом цьогоріч у Mundus Vini приймало участь 4500 вин з різних куточків світу. SHABO стали єдиним винним брендом, який брав участь від України на цьому міжнародному конкурсі у 2020 році.

120 міжнародних експертів, серед яких сомельє, енологи, винороби, винні брокери і журналісти, відзначили високими нагородами одразу 8 тихих та ігристих вин SHABO з високих колекцій, а саме золоті медалі отримали:

  • Шардоне Grande Reserve 2015 року
  • Витримане ігристе брют Vaja Grand Cru 2013 року

Засновник компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе відмітив, що подібні перемоги важливі не тільки для іміджу компанії, а й загалом для створення бренду українського вина.

«Наша головна мета – формувати позитивне відношення до українського вина на світовому ринку. Нагороди на міжнародних конкурсах – це відмітка імені, якості, значень бренду для споживача, а професійна оцінка міжнародного журі – це зворотній зв’язок, який говорить нам, що ми рухаємся у вірному напрямку», – розповів Гіоргі Іукурідзе.

За словам власника, за останні п’ять років тихі та ігристі вина отримали більше 600 міжнародних нагород. І розширення імпортного ринку компанії значною мірою є заслугою перемог на світових винних конкурсах.

Крім того, висока оцінка 8 позицій вин SHABO на конкурсі Mundus Vini 2020 Summer Tasting дозволить винам-призерам прийняти участь у міжнародній виставці ProWein 2021, що відбудеться в березні наступного року.

Для довідки:

Mundus Vini – це один з найбільших винних проектів Німеччини з міжнародним охватом.

Його заснували у 2001 році на базі найстарішого Видавничого дома Meininger.

Система дегустації Mundus Vini відповідає стандартам міжнародних виноробних асоціацій (UIOE) і (OIV). Вино наосліп дегустують та оцінюють за 100-бальною шкалою як суму всіх критеріїв експерти з різних країн світу.

15.09.2020

SHABO Reserve та Grande Reserve тепер у Сполучених Штатах

З 2020 року компанія SHABO розширила присутність своєї продукції в США і відтепер поставляє на американський ринок вина високих колекцій Reserve та Grande Reserve, а також бренді VSOP.

Такі можливості для компанії відкрились після участі у міжнародній виставці вин та спиртних напоїв Vinexpo 2020, яка відбулась в березні цього року у Нью-Йорку. Саме на ній протягом двох днів професіонали виноробної справи, сомельє, ресторатори, бізнесмени та власники винних бутиків знайомились продукцією SHABO.Окрім того, у минулому році компанія SHABO була єдиним представником від України на професійній виставці Wine&Spirits Wholesalers of America (WSWA), що пройшла в Орландо. В рамках конкурсної програми WSWA українські вина SHABO отримали одразу 13 найвищих нагород, серед яких 3 медалі – Double Gold. Її присуджують лише винам, які обрали усі члени журі конкурсу, і вони по праву вважаються одним з кращих у світі.

«Wine&Spirits of America – це одна з найграндіозніших подій для виноробів з усього світу, яка об’єднує експортерів, імпортерів, оптовиків та постачальників. Вважається, якщо вашу продукцію відзначили на Wine&Spirits , то ви у світовому тренді. Після оголошення результатів конкурсу, до нас на стенд підійшла велика кількість гостей та експертів, які дали високу оцінку нашим тихим, ігристим винам та бренді. Тож ми сподіваємось, що 2021 році ми знову відправимось на цей важливий івент, де вина SHABO покажуть ще кращий результат», – розповів директор департаменту експорту компанії SHABO Станіслав Кобілецький.

Нагадаємо, компанія SHABO представлена у 18 країнах світу та нещодавно відкрила третій офіційний магазин за межами України.

14.09.2020

Новий магазин в Китаї: SHABO продовжує розвивати ринок експорту

240 м2 стендів з продукцією, виносховище, зал для дегустацій і офіс – в Китаї відкрився найбільший магазин SHABO. Протягом двох днів тут звучала жива музика, проводились дегустації за участю професійних сомельє, працював коктейльний бар, були конкурси, подарунки і вечірній салют. Це третій магазин SHABO з продукцією, представленою в Китаї під торговою маркою «Master Tardan», попередні два успішно працюють в містах Гуанчжоу і Сіань.

Свою продукцію компанія SHABO експортує в Китай з 2013 року. А перший фірмовий магазин був відкритий тут два роки тому.

«Для нас це стало значущою подією і підтвердженням того, що наш продукт цінують і на нього є настільки великий попит. Тому ми відкриваємо вже третій магазин за три роки і плануємо рухатися в такому ж активному темпі далі. Думаю, до 2021 року фірмовий магазин SHABO відкриє свої двері і для жителів Шанхаю», – Станіслав Кобілецький, директор з експорту компанії SHABO.

Продукція SHABO експортується у 18 країн світу: Європу, США, Канаду, Азію та ін. На сьогоднішній день, створені з власного винограду шабського терруара, вина SHABO:

  • Є в лондонському Hedonism Wines
  • Представлені в винних картах ресторанів Мішлен
  • Отримали понад 500 нагород на конкурсах, серед яких Decanter Wine Awards, Mundus Vini, New York IWC
  • Представляють Україну в Музеї вин в Бордо, в якому виставляють лише одне з вин від кожної держави.

31.07.2020

Пригоди виноградної ягоди.

ПРИГОДИ ВИНОГРАДНОЇ ЯГОДИ.
Відтепер в «Шабо» – нові квеврі.

Друзі, перед вами – витвір мистецтва! Це справжні грузинські квеврі, які призначені для бродіння і витримки вин за кахетинською технологією. Конусоподібні підземні ємності створено з кахетинської глини з пагорбів Сіві Гомборі. Лише кілька сімей в Грузії володіють секретами майстерності і передають свої унікальні знання з покоління в покоління. Серед них – і сім’я Кбілашвілі з с.Вардісувані. Погляньте на фото – щоб підтвердити якість, член сім’ї залишив на квеврі свій автограф.

До цього дня ми в «Шабо» виробляємо вина за кахетинською технологією з використанням 6-ти квеврі, які вже протягом багатьох років є на підприємстві. І ось відтепер з Грузії доставили ще 3 ємності, кожна обсягів 1,7 т, з 12-ти замовлених. Решта ж доведеться трохи почекати – адже це ручна робота! На створення одного квеврі йде близько 2-х місяців, тому винороби змушені іноді роками чекати виконання замовлення.

Друзі, краще один раз побачити, ніж 7 разів почути. Особливо, якщо мова йде про кахетинську технологію, яка визнана світовою культурною спадщиною.
До зустрічі в «Центрі культури вина Шабо».

15.01.2019

Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»

Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»
Перше Велике Вино України – вино Shabo.

«Винний Дім Шабо» 10 травня 2018 р. відвідав легендарний Стефан Деренонкурт – винний експерт, який входить, за версією журналу Decanter, в топ кращих енологів світу. Приводом візиту стали Великі Вина Shabo.

Концепт Великих Вин – це те, що відрізняє преміальні вина кращих шато Франції. В Україні до недавнього часу таких вин не було. Створенню саме таких терруарних вин, з потенціалом витримки десятиліттями, присвячена співпраця «Шабо» особисто зі Стефаном Деренонкуртом. Адже в його послужному списку робота з такими видатними шато, як Château La Gaffelière (Saint Emilion 1er Grand Cru Classé), Château Prieuré Lichine (Margaux), Château SmithHaut Lafitte (Pessac Léognan – Cru classé de Graves), Château Talbot (Saint Julien Grand Cru Classé) і іншими.

Відомо, що Стефан дуже перебірливий у виборі партнерів, пред’являючи найвищі вимоги до культури виноградарства і виноробства, тому далеко не кожне винне господарство може розраховувати на його підтримку. В успіху проекту компанії «Шабо» Деренонкурт упевнений. На думку майстра, підприємство забезпечено найкращим у світі обладнанням виноробства, тут працює високопрофесійна команда виноградарів і виноробів. А сам терруар Шабо, завдяки своїй самобутності, особливому клімату, унікальності ґрунтів і наявності елітних виноградних ліз, серед яких – автохтонний сорт винограду Тельті-Курук, вже став знаковим відкриттям на виноробній карті світу. «Гігантом, який прокинувся», – як любить говорити Стефан Деренонкурт.

Стефан Деренонкурт – унікальний енолог, в практиці якого поєднуються інтуїтивний підхід, революційні методики, виноробний класицизм і неймовірна працездатність. За один день майстер продегустував понад шістдесят зразків знаменитих преміальних вин Shabo, працював з виноградниками Шабо, проінспектував виробництво, відвідав «Центр культури вина Шабо» і навіть встиг дати блискуче інтерв’ю.

«Bravo, Shabo!» – цією фразою Стефан Деренонкурт закріпив думку, що відтепер в Україні є терруарне вино виняткової якості. Для нас це найкраща оцінка від експерта зі світовим ім’ям і найкращий мотиватор від друга для створення перших Великих Вин України – вин Shabo!

15.01.2019

12 нових медалей!

У SHABO в Лондоні — 12 нових медалей!

Підведені підсумки 36-го міжнародного дегустаційного конкурсу International Wine Challenge (Великобританія) — одного з найавторитетніших міжнародних дегустаційних конкурсів світу. Цього року більше 10 тисяч зразків брали участь в конкурсі. І знову ми мали честь єдиними представляти Україну.

Вищу, золоту нагороду отримало вино Saperavi Grande Reserve Shabo – 95-100 балів за системою Паркера, випередивши виноробів Грузії — країни-родоначальника сапераві.

Але особливо ми пишаємося тим, що на «International Wine Challenge» бронзовою медаллю нагороджено вино Pinot Grigio Reserve Shabo врожаю 2017 роки (86-89 балів за Паркером).

В Україні вино Pinot Grigio — рідкісне явище. Для його створення потрібен виноград Pinot Gris, який родом з Бургундії (Франція), але свої найкращі якості розкриває на грунтах Італії.

До створення вина Pinot Grigio Reserve Shabo ми приступили ще 7 років тому, коли після багаторічних досліджень знайшли в терруарі Шабо ідеальні для винограду Pinot Gris грунти, здатні в повній мірі сформувати у вині Pinot Grigio Reserve Shabo самобутність смаку і аромату. Спеціально під ці грунти ми підібрали елітні саджанці Pinot Gris, придбали їх в Італії та в 2011 році висадили на цих особливих мікро-ділянках терруара.

Pinot Grigio Reserve Shabo — по-справжньому вишукане вино, свіже і гармонійне. У смако-ароматичному профілі — ніжний аромат квіток цитрусових, чудові нотки білого персика. Вино має чистий, блискучий, золотистий колір. Смак свіжий і округлий, післясмак багатий і тривалий.

Про конкурс:

⋆ International Wine Challenge — міжнародний дегустаційний конкурс вин, заснований у Великобританії і належить William Reed Business Media (діловий журнал і компанія цифрових ЗМІ).

⋆ На конкурсі оцінювання вин проходить по 100-бальній системі (www.robertparker.com), враховується також вірність стилю, унікальність терруара і вінтажність вина.

14.12.2018

Профільні виставки – Interwine China 2018 и ProWine.

Компанія «Шабо» вже не перший рік співпрацює з Китаєм. Для нарощування в 2019 році обсягів поставок зараз ведуться активні переговори з новими дистриб’юторами.

На великих профільних виставках – INTERWINE China 2018 та ProWineChina, які пройшли днями, компанія «Шабо» в черговий раз представила свою продукцію на світовому рівні. Наше вино оцінили винороби, імпортери, дистриб’ютори, ключові байєри та експерти винної галузі з 39 країн. Багато хто пробував вино України вперше в житті і був приємно здивований його якістю та смаковими характеристиками.

Варто зазначити, що Китай є найбільшим споживачем вина в Азії і входить до п’ятірки світових лідерів з ринковим потенціалом від 50 до 250 мільйонів клієнтів. Найбільше китайцям подобаються червоні сухі вина – Каберне та Мерло Shabo мали величезний успіх. Також винні експерти відзначили наші витримані сухі вина колекцій Reserve і Grand Reserve, ігристі вина, десертний Ice Wine, бренді і виноградну горілку.

30.11.2018

Сухе червоне вино Merlot Shabo

Сухе червоне вино Merlot Shabo – володар бронзової медалі конкурсу San Francisco International wine competition 2017.Це вино надихає своїм надзвичайно яскравим та інтенсивним ароматом з фруктово-ягідними тонами, повним смаком і довгим післясмаком. Знайти його можна в усіх великих супермаркетах України.

09.11.2018

Зустрічайте новинку – «Shabo Reserve»!

Зустрічайте новинку – кріплені та десертні вина в колекції «Shabo Reserve»! Презентуємо 5 неперевершених насичених вин: елегантне біле десертне вино «Мускат», неповторний сухий десертний «Херес», яскраве рожеве десертне вино «Трамінер» і чудове червоне десертне вино «Каберне». Десертні вина можуть стати прекрасним діжестівом, а також добре поєднуються з фруктами, тістечками, морозивом та солодощами. Кожен може вибрати благородний напій на свій смак. Гості Центру культури вина Shabo вже встигли ознайомитися з новинками, які представлені у фірмовому магазині «Шабо». А зовсім скоро їх можна буде придбати в усіх великих мережах України.

09.11.2018

Совіньон Блан Shabo

Совіньон Блан Shabo – в трійці кращих вин світу! Це біле сухе вино удостоєно бронзової медалі на конкурсі San Francisco International wine competition. Елегантне і гармонійне в смаку з ароматами цитрусових, пряними нотками і ніжними тонами персика Совіньон Блан Shabo – кращий вибір для теплих літніх вечорів. Шукайте в усіх супермаркетах України.

09.11.2018