Новий магазин в Китаї: SHABO продовжує розвивати ринок експорту

240 м2 стендів з продукцією, виносховище, зал для дегустацій і офіс – в Китаї відкрився найбільший магазин SHABO. Протягом двох днів тут звучала жива музика, проводились дегустації за участю професійних сомельє, працював коктейльний бар, були конкурси, подарунки і вечірній салют. Це третій магазин SHABO з продукцією, представленою в Китаї під торговою маркою «Master Tardan», попередні два успішно працюють в містах Гуанчжоу і Сіань.

Свою продукцію компанія SHABO експортує в Китай з 2013 року. А перший фірмовий магазин був відкритий тут два роки тому.

«Для нас це стало значущою подією і підтвердженням того, що наш продукт цінують і на нього є настільки великий попит. Тому ми відкриваємо вже третій магазин за три роки і плануємо рухатися в такому ж активному темпі далі. Думаю, до 2021 року фірмовий магазин SHABO відкриє свої двері і для жителів Шанхаю», – Станіслав Кобілецький, директор з експорту компанії SHABO.

Продукція SHABO експортується у 18 країн світу: Європу, США, Канаду, Азію та ін. На сьогоднішній день, створені з власного винограду шабського терруара, вина SHABO:

  • Є в лондонському Hedonism Wines
  • Представлені в винних картах ресторанів Мішлен
  • Отримали понад 500 нагород на конкурсах, серед яких Decanter Wine Awards, Mundus Vini, New York IWC
  • Представляють Україну в Музеї вин в Бордо, в якому виставляють лише одне з вин від кожної держави.
31.07.2020

Пригоди виноградної ягоди.

ПРИГОДИ ВИНОГРАДНОЇ ЯГОДИ.
Відтепер в «Шабо» – нові квеврі.

Друзі, перед вами – витвір мистецтва! Це справжні грузинські квеврі, які призначені для бродіння і витримки вин за кахетинською технологією. Конусоподібні підземні ємності створено з кахетинської глини з пагорбів Сіві Гомборі. Лише кілька сімей в Грузії володіють секретами майстерності і передають свої унікальні знання з покоління в покоління. Серед них – і сім’я Кбілашвілі з с.Вардісувані. Погляньте на фото – щоб підтвердити якість, член сім’ї залишив на квеврі свій автограф.

До цього дня ми в «Шабо» виробляємо вина за кахетинською технологією з використанням 6-ти квеврі, які вже протягом багатьох років є на підприємстві. І ось відтепер з Грузії доставили ще 3 ємності, кожна обсягів 1,7 т, з 12-ти замовлених. Решта ж доведеться трохи почекати – адже це ручна робота! На створення одного квеврі йде близько 2-х місяців, тому винороби змушені іноді роками чекати виконання замовлення.

Друзі, краще один раз побачити, ніж 7 разів почути. Особливо, якщо мова йде про кахетинську технологію, яка визнана світовою культурною спадщиною.
До зустрічі в «Центрі культури вина Шабо».

15.01.2019

Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»

Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»
Перше Велике Вино України – вино Shabo.

«Винний Дім Шабо» 10 травня 2018 р. відвідав легендарний Стефан Деренонкурт – винний експерт, який входить, за версією журналу Decanter, в топ кращих енологів світу. Приводом візиту стали Великі Вина Shabo.

Концепт Великих Вин – це те, що відрізняє преміальні вина кращих шато Франції. В Україні до недавнього часу таких вин не було. Створенню саме таких терруарних вин, з потенціалом витримки десятиліттями, присвячена співпраця «Шабо» особисто зі Стефаном Деренонкуртом. Адже в його послужному списку робота з такими видатними шато, як Château La Gaffelière (Saint Emilion 1er Grand Cru Classé), Château Prieuré Lichine (Margaux), Château SmithHaut Lafitte (Pessac Léognan – Cru classé de Graves), Château Talbot (Saint Julien Grand Cru Classé) і іншими.

Відомо, що Стефан дуже перебірливий у виборі партнерів, пред’являючи найвищі вимоги до культури виноградарства і виноробства, тому далеко не кожне винне господарство може розраховувати на його підтримку. В успіху проекту компанії «Шабо» Деренонкурт упевнений. На думку майстра, підприємство забезпечено найкращим у світі обладнанням виноробства, тут працює високопрофесійна команда виноградарів і виноробів. А сам терруар Шабо, завдяки своїй самобутності, особливому клімату, унікальності ґрунтів і наявності елітних виноградних ліз, серед яких – автохтонний сорт винограду Тельті-Курук, вже став знаковим відкриттям на виноробній карті світу. «Гігантом, який прокинувся», – як любить говорити Стефан Деренонкурт.

Стефан Деренонкурт – унікальний енолог, в практиці якого поєднуються інтуїтивний підхід, революційні методики, виноробний класицизм і неймовірна працездатність. За один день майстер продегустував понад шістдесят зразків знаменитих преміальних вин Shabo, працював з виноградниками Шабо, проінспектував виробництво, відвідав «Центр культури вина Шабо» і навіть встиг дати блискуче інтерв’ю.

«Bravo, Shabo!» – цією фразою Стефан Деренонкурт закріпив думку, що відтепер в Україні є терруарне вино виняткової якості. Для нас це найкраща оцінка від експерта зі світовим ім’ям і найкращий мотиватор від друга для створення перших Великих Вин України – вин Shabo!

15.01.2019

12 нових медалей!

У SHABO в Лондоні — 12 нових медалей!

Підведені підсумки 36-го міжнародного дегустаційного конкурсу International Wine Challenge (Великобританія) — одного з найавторитетніших міжнародних дегустаційних конкурсів світу. Цього року більше 10 тисяч зразків брали участь в конкурсі. І знову ми мали честь єдиними представляти Україну.

Вищу, золоту нагороду отримало вино Saperavi Grande Reserve Shabo – 95-100 балів за системою Паркера, випередивши виноробів Грузії — країни-родоначальника сапераві.

Але особливо ми пишаємося тим, що на «International Wine Challenge» бронзовою медаллю нагороджено вино Pinot Grigio Reserve Shabo врожаю 2017 роки (86-89 балів за Паркером).

В Україні вино Pinot Grigio — рідкісне явище. Для його створення потрібен виноград Pinot Gris, який родом з Бургундії (Франція), але свої найкращі якості розкриває на грунтах Італії.

До створення вина Pinot Grigio Reserve Shabo ми приступили ще 7 років тому, коли після багаторічних досліджень знайшли в терруарі Шабо ідеальні для винограду Pinot Gris грунти, здатні в повній мірі сформувати у вині Pinot Grigio Reserve Shabo самобутність смаку і аромату. Спеціально під ці грунти ми підібрали елітні саджанці Pinot Gris, придбали їх в Італії та в 2011 році висадили на цих особливих мікро-ділянках терруара.

Pinot Grigio Reserve Shabo — по-справжньому вишукане вино, свіже і гармонійне. У смако-ароматичному профілі — ніжний аромат квіток цитрусових, чудові нотки білого персика. Вино має чистий, блискучий, золотистий колір. Смак свіжий і округлий, післясмак багатий і тривалий.

Про конкурс:

⋆ International Wine Challenge — міжнародний дегустаційний конкурс вин, заснований у Великобританії і належить William Reed Business Media (діловий журнал і компанія цифрових ЗМІ).

⋆ На конкурсі оцінювання вин проходить по 100-бальній системі (www.robertparker.com), враховується також вірність стилю, унікальність терруара і вінтажність вина.

14.12.2018

Профільні виставки – Interwine China 2018 и ProWine.

Компанія «Шабо» вже не перший рік співпрацює з Китаєм. Для нарощування в 2019 році обсягів поставок зараз ведуться активні переговори з новими дистриб’юторами.

На великих профільних виставках – INTERWINE China 2018 та ProWineChina, які пройшли днями, компанія «Шабо» в черговий раз представила свою продукцію на світовому рівні. Наше вино оцінили винороби, імпортери, дистриб’ютори, ключові байєри та експерти винної галузі з 39 країн. Багато хто пробував вино України вперше в житті і був приємно здивований його якістю та смаковими характеристиками.

Варто зазначити, що Китай є найбільшим споживачем вина в Азії і входить до п’ятірки світових лідерів з ринковим потенціалом від 50 до 250 мільйонів клієнтів. Найбільше китайцям подобаються червоні сухі вина – Каберне та Мерло Shabo мали величезний успіх. Також винні експерти відзначили наші витримані сухі вина колекцій Reserve і Grand Reserve, ігристі вина, десертний Ice Wine, бренді і виноградну горілку.

30.11.2018

Сухе червоне вино Merlot Shabo

Сухе червоне вино Merlot Shabo – володар бронзової медалі конкурсу San Francisco International wine competition 2017.Це вино надихає своїм надзвичайно яскравим та інтенсивним ароматом з фруктово-ягідними тонами, повним смаком і довгим післясмаком. Знайти його можна в усіх великих супермаркетах України.

09.11.2018

Зустрічайте новинку – «Shabo Reserve»!

Зустрічайте новинку – кріплені та десертні вина в колекції «Shabo Reserve»! Презентуємо 5 неперевершених насичених вин: елегантне біле десертне вино «Мускат», неповторний сухий десертний «Херес», яскраве рожеве десертне вино «Трамінер» і чудове червоне десертне вино «Каберне». Десертні вина можуть стати прекрасним діжестівом, а також добре поєднуються з фруктами, тістечками, морозивом та солодощами. Кожен може вибрати благородний напій на свій смак. Гості Центру культури вина Shabo вже встигли ознайомитися з новинками, які представлені у фірмовому магазині «Шабо». А зовсім скоро їх можна буде придбати в усіх великих мережах України.

09.11.2018

Совіньон Блан Shabo

Совіньон Блан Shabo – в трійці кращих вин світу! Це біле сухе вино удостоєно бронзової медалі на конкурсі San Francisco International wine competition. Елегантне і гармонійне в смаку з ароматами цитрусових, пряними нотками і ніжними тонами персика Совіньон Блан Shabo – кращий вибір для теплих літніх вечорів. Шукайте в усіх супермаркетах України.

09.11.2018

Найвища нагорода DOUBLE GOLD

На конкурсі San Francisco International wine competition-2017 найвищої нагороди DOUBLE GOLD удостоєно вино Saperavi Shabo. Чудове українське вино з кавказьким характером створене з добірних виноградних ягід знаменитого грузинського сорту винограду Сапераві. У ньому втілено все найкраще – інтенсивний колір, насичений і багатий аромат, довгий післясмак. Справжній шедевр виноробства! Шукайте Saperavi Shabo в усіх супермаркетах України!

09.11.2018

Краще Cabernet в Європі

Cabernet Reserve Shabo – краще Cabernet в Європі. На конкурсі New York International Wine Competition вино отримало перше місце у своїй категорії та золоту медаль! В цьому році компанія SHABO вперше брала участь в даному міжнародному конкурсі. Його особливість – нестандартна суддівська панель, в склад якої входять як професійні сомельє, так і ресторатори, роздрібні покупці вина, дистриб’ютори та імпортери. Неперевершене Cabernet Reserve Shabo з ароматним букетом смородини і вишні в поєднанні з елегантними дубовими тонами припаде до смаку всім шанувальникам витриманих червоних вин. Залишається тільки додати, що придбати Cabernet Reserve Shabo можна в будь-якому куточку України і самостійно переконатися в його високій якості.

09.11.2018