Компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019»

За результатами Всеукраїнського рейтингу ВГО «Асоціації платників податків України», яка об’єднує більше 3 000 підприємств,  компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019». Серед головних критеріїв оцінювання: податкова дисципліна, повнота та своєчасність сплати податків та зборів, середня заробітна плата та кількість робочих місць на підприємстві, соціальний пакет роботодавця, благодійність, тощо. 

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано в 2011 році. Мета – відзначення здобутків кращих платників податків та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

«Впевнені, що той, хто працює у прозорому чесному форматі та добросовісно сплачує податки, сумлінно виконує свої обов’язки перед державою, забезпечує її соціально-економічну стабільність та суспільний добробут, – той піклується про Україну, її майбутнє, особливо в умовах сьогодення, коли вся країна бореться з COVID-19, і як ніколи потрібує нашої підтримки», – відзначив Грігол Катамадзе, президент ВГО «Асоціація платників податків України».

За останні три роки SHABO сплатила податків більше 1,4 млрд грн до бюджетів різних рівнів, за 9 місяців 2020 року – близько 360 млн грн. Компанія активний учасник у питаннях життєзабезпечення та благоустрою регіону, в якому працює. Постійно надає матеріальну допомогу дитячим дошкільним закладам, районним лікарням, школам, підтримує спортивні команди та культурні заходи.

«Ми переконані, що у питанні стабільності та добробуту країни велику роль відіграє саме відповідальна сплата податків. Таким чином вітчизняні компанії та підприємства демонструють небайдужість до теперішнього та майбутнього своєї держави», –  коментує Гіоргі Іукурідзе, СЕО компанії SHABO.

Компанія SHABO є одним з найбільших платників податків виноробної галузі країни, про що свідчать і сім відзнак Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків». Окрім цього, компанія увійшла до ТОП-25 кращих роботодавців України 2020.

26.10.2020
0

Авторизация
Регистрация