Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»

Легендарний Стефан Деренонкурт: «Bravo, Shabo!»
Перше Велике Вино України – вино Shabo.

«Винний Дім Шабо» 10 травня 2018 р. відвідав легендарний Стефан Деренонкурт – винний експерт, який входить, за версією журналу Decanter, в топ кращих енологів світу. Приводом візиту стали Великі Вина Shabo.

Концепт Великих Вин – це те, що відрізняє преміальні вина кращих шато Франції. В Україні до недавнього часу таких вин не було. Створенню саме таких терруарних вин, з потенціалом витримки десятиліттями, присвячена співпраця «Шабо» особисто зі Стефаном Деренонкуртом. Адже в його послужному списку робота з такими видатними шато, як Château La Gaffelière (Saint Emilion 1er Grand Cru Classé), Château Prieuré Lichine (Margaux), Château SmithHaut Lafitte (Pessac Léognan – Cru classé de Graves), Château Talbot (Saint Julien Grand Cru Classé) і іншими.

Відомо, що Стефан дуже перебірливий у виборі партнерів, пред’являючи найвищі вимоги до культури виноградарства і виноробства, тому далеко не кожне винне господарство може розраховувати на його підтримку. В успіху проекту компанії «Шабо» Деренонкурт упевнений. На думку майстра, підприємство забезпечено найкращим у світі обладнанням виноробства, тут працює високопрофесійна команда виноградарів і виноробів. А сам терруар Шабо, завдяки своїй самобутності, особливому клімату, унікальності ґрунтів і наявності елітних виноградних ліз, серед яких – автохтонний сорт винограду Тельті-Курук, вже став знаковим відкриттям на виноробній карті світу. «Гігантом, який прокинувся», – як любить говорити Стефан Деренонкурт.

Стефан Деренонкурт – унікальний енолог, в практиці якого поєднуються інтуїтивний підхід, революційні методики, виноробний класицизм і неймовірна працездатність. За один день майстер продегустував понад шістдесят зразків знаменитих преміальних вин Shabo, працював з виноградниками Шабо, проінспектував виробництво, відвідав «Центр культури вина Шабо» і навіть встиг дати блискуче інтерв’ю.

«Bravo, Shabo!» – цією фразою Стефан Деренонкурт закріпив думку, що відтепер в Україні є терруарне вино виняткової якості. Для нас це найкраща оцінка від експерта зі світовим ім’ям і найкращий мотиватор від друга для створення перших Великих Вин України – вин Shabo!

15.01.2019
0

Авторизация
Регистрация