MUNDUS VINI Summer Tasting: на міжнародному конкурсі українські вина SHABO завоювали одразу 8 нагород

Наприкінці серпня в Німеччині у місті Нойнштадт відбулась 27 дегустація міжнародного конкурсу Mundus Vini 2020 Summer Tasting, на якій вина компанії SHABO отримали одразу 8 нагород.

Загалом цьогоріч у Mundus Vini приймало участь 4500 вин з різних куточків світу. SHABO стали єдиним винним брендом, який брав участь від України на цьому міжнародному конкурсі у 2020 році.

120 міжнародних експертів, серед яких сомельє, енологи, винороби, винні брокери і журналісти, відзначили високими нагородами одразу 8 тихих та ігристих вин SHABO з високих колекцій, а саме золоті медалі отримали:

  • Шардоне Grande Reserve 2015 року
  • Витримане ігристе брют Vaja Grand Cru 2013 року

Засновник компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе відмітив, що подібні перемоги важливі не тільки для іміджу компанії, а й загалом для створення бренду українського вина.

«Наша головна мета – формувати позитивне відношення до українського вина на світовому ринку. Нагороди на міжнародних конкурсах – це відмітка імені, якості, значень бренду для споживача, а професійна оцінка міжнародного журі – це зворотній зв’язок, який говорить нам, що ми рухаємся у вірному напрямку», – розповів Гіоргі Іукурідзе.

За словам власника, за останні п’ять років тихі та ігристі вина отримали більше 600 міжнародних нагород. І розширення імпортного ринку компанії значною мірою є заслугою перемог на світових винних конкурсах.

Крім того, висока оцінка 8 позицій вин SHABO на конкурсі Mundus Vini 2020 Summer Tasting дозволить винам-призерам прийняти участь у міжнародній виставці ProWein 2021, що відбудеться в березні наступного року.

Для довідки:

Mundus Vini – це один з найбільших винних проектів Німеччини з міжнародним охватом.

Його заснували у 2001 році на базі найстарішого Видавничого дома Meininger.

Система дегустації Mundus Vini відповідає стандартам міжнародних виноробних асоціацій (UIOE) і (OIV). Вино наосліп дегустують та оцінюють за 100-бальною шкалою як суму всіх критеріїв експерти з різних країн світу.

15.09.2020
0

Авторизация
Регистрация