Відкрито доступ до продажів ексклюзивного ігристого SHABO

Кажуть, найкращі подарунки жінкам – це діаманти. Одна з головних коштовностей в колекції ігристих вин компанії SHABO – вінтажне Grand Cuvee з 12-річною витримкою. Компанія відкрила доступ до продажів всього 75 пляшок, які можуть стати особливим подарунком для особливих жінок.

Два кращих роки врожаю в історії українського виноробства і добірний виноград шампанських сортів з мікроучастків теруару Шабо втілились в два ексклюзивих – SHABO Grand Cuvee Zero 2008 і Grand Cuvee Brut Rose 2011. Для формування їх унікального смаку і аромату потрібні були ідеальна температура, повна відсутність світла, тиша і більше 4500 днів витримки в багатовіковому підвалі. Кожна крапля в пляшці Grand Cuvee – справжня цінність.

Вперше SHABO представила вінтажне ігристе лімітованим тиражем у 250 пляшок в кінці минулого року. Тепер, щоб у чоловіків України була можливість подарувати своїм жінкам щось особливе, компанія знову відкриває продаж Grand Cuvee.

«Щиро впевнений, що жінки – найбільша цінність в нашому житті. Наше безроздільне увагу і подарунки можуть підкреслити їх винятковість і неповторність. Тому ми представляємо до 8 березня – Grand Cuvee. Це діамант нашої колекції і національного виноробства. Більше 10 років моя сім’я створює «золотий запас» Великих Вин України, які входять в фамільну колекцію SHABO. Це другий раз, коли ми відкриваємо доступ до продажу подібного вина. Упевнений, воно стане тим Самим особливим подарунком для ваших особливих жінок», – ділиться Гіоргі Іукурідзе, СЕО компанії SHABO.

Вінтажні ігристі Grand Cuvee створені за французьким методом шампанізації в пляшках. Після першого етапу бродіння і витримки в дубових баріках проходить вторинне бродіння в пляшці. На тонкому дріжджового осаді вино витримується довгих 9 і 12 років. Кожен з етапів створення проходить під контролем міжнародних експертів SARL Derenoncourt і інституту Oenologique de Champagne (Франція).


Експерти відзначають, що не кожне вино може зберігатися десятиліття в пляшці, тим більше ігристе. Тут важливий потенціал виноградників і урожай, процес виробництва вина і, звичайно ж, зберігання. За словами головного технолога SHABO Ольги Стоянової, вино любить постійну увагу і потребує суворому контролі температури і вологості.

«Два-три рази на рік ми даємо додаткову оцінку цьому вину. Спеціально проводимо дегустацію, щоб оцінити його тут і зараз, і дати прогноз, як буде розвиватися вино в подальшому. Це ні з чим НЕ порівнянне відчуття – як в течение декількох років вино розвивається і зберігає свою свіжість, тонкість і легкість, і при цьому наповнюватися спелими фруктовим нотками, а елегантні тони пляшкове витримки в ароматі, які найбільше цінуються в усьому світі», – розповідає Ольга Стоянова.


Вінтажні ігристі вина – це індивідуальний підхід на всіх етапах. Для Grand Cuvee передбачено зведення осаду тільки вручну. Кожна пляшка має унікальний серійний номер. Одна з 75 колекційних пляшок може стати вашою.

03.03.2021
0

Авторизация
Регистрация