Пригоди виноградної ягоди.

ПРИГОДИ ВИНОГРАДНОЇ ЯГОДИ.
Відтепер в «Шабо» – нові квеврі.

Друзі, перед вами – витвір мистецтва! Це справжні грузинські квеврі, які призначені для бродіння і витримки вин за кахетинською технологією. Конусоподібні підземні ємності створено з кахетинської глини з пагорбів Сіві Гомборі. Лише кілька сімей в Грузії володіють секретами майстерності і передають свої унікальні знання з покоління в покоління. Серед них – і сім’я Кбілашвілі з с.Вардісувані. Погляньте на фото – щоб підтвердити якість, член сім’ї залишив на квеврі свій автограф.

До цього дня ми в «Шабо» виробляємо вина за кахетинською технологією з використанням 6-ти квеврі, які вже протягом багатьох років є на підприємстві. І ось відтепер з Грузії доставили ще 3 ємності, кожна обсягів 1,7 т, з 12-ти замовлених. Решта ж доведеться трохи почекати – адже це ручна робота! На створення одного квеврі йде близько 2-х місяців, тому винороби змушені іноді роками чекати виконання замовлення.

Друзі, краще один раз побачити, ніж 7 разів почути. Особливо, якщо мова йде про кахетинську технологію, яка визнана світовою культурною спадщиною.
До зустрічі в «Центрі культури вина Шабо».

15.01.2019
0

Авторизация
Регистрация