SHABO Reserve та Grande Reserve тепер у Сполучених Штатах

З 2020 року компанія SHABO розширила присутність своєї продукції в США і відтепер поставляє на американський ринок вина високих колекцій Reserve та Grande Reserve, а також бренді VSOP.

Такі можливості для компанії відкрились після участі у міжнародній виставці вин та спиртних напоїв Vinexpo 2020, яка відбулась в березні цього року у Нью-Йорку. Саме на ній протягом двох днів професіонали виноробної справи, сомельє, ресторатори, бізнесмени та власники винних бутиків знайомились продукцією SHABO.Окрім того, у минулому році компанія SHABO була єдиним представником від України на професійній виставці Wine&Spirits Wholesalers of America (WSWA), що пройшла в Орландо. В рамках конкурсної програми WSWA українські вина SHABO отримали одразу 13 найвищих нагород, серед яких 3 медалі – Double Gold. Її присуджують лише винам, які обрали усі члени журі конкурсу, і вони по праву вважаються одним з кращих у світі.

«Wine&Spirits of America – це одна з найграндіозніших подій для виноробів з усього світу, яка об’єднує експортерів, імпортерів, оптовиків та постачальників. Вважається, якщо вашу продукцію відзначили на Wine&Spirits , то ви у світовому тренді. Після оголошення результатів конкурсу, до нас на стенд підійшла велика кількість гостей та експертів, які дали високу оцінку нашим тихим, ігристим винам та бренді. Тож ми сподіваємось, що 2021 році ми знову відправимось на цей важливий івент, де вина SHABO покажуть ще кращий результат», – розповів директор департаменту експорту компанії SHABO Станіслав Кобілецький.

Нагадаємо, компанія SHABO представлена у 18 країнах світу та нещодавно відкрила третій офіційний магазин за межами України.

14.09.2020
0

Авторизация
Регистрация