Ігристі вина «Shabo» – серед вин-чемпіонів

Ігристі вина Шабо, створені методом Шарма, отримали високу оцінку серед суворих поціновувачів якості – міжнародних експертів найвідоміших у світі винних конкурсів – «Decanter World Wine Awards» та «International Wine Challenge» (Великобританія, травень 2014р.). Бронзова медаль та знак «commended» за ігристе вино «Shabo Brut» – заслужений успіх шабських виноробів.

Кожну весну в Лондоні одночасно проходять два престижні винні конкурси – «DecanterWorld Wine Awards» та «International Wine Challenge». Компанія «Шабо» вже третій рік поспіль бере в них участь та входить у склад переможців. На цей раз ігристе вино «Shabo Brut», створене методом Шарма, отримало бронзову медаль на InternationalWine Challenge  та знак якості commended «Decanter World Wine Awards». Перемога у конкурсі надає право виробнику маркувати свою продукцію спеціальними міжнародними знаками.

Слід зазначити, що це – перші міжнардні нагороди ігристих вин «Shabo», створених методом Шарма. Особливість цієї технології в тому, що витримка здійснюється не в бутилках (класична технологія), а у спеціальних сучасних ємностях – акратофорах. Саме тому вина, створені методом Шарма, також називають акратофорними.

Виробництво акратофорних ігристих вин компанія «Шабо» розпочала зовсім недавно – презентація нового високотехнологічного коплексу ігристих вин «Shabo» відбулась восени 2013 року. Підприємство обладнане найсучаснішим обладнанням виноробства та розташувалось поблизу від виноградників Шабо (котрих, до речі, більше 1200 га). Спеціалісти вважають підприємство одним з кращих в Європі. На всіх етапах технологічного процесу контроль якості здійснюють шампаністи  «Institut Oenologiquede Champagne» (Франція). Саме тому перемога акратофорного ігристого вина «Shabo» на дегустаційних конкурсах у Лондоні – цілком закономірна.

Боротьба за нагороди була дуже серйозною – на конкурс «International Wine Challenge»винороби різних країн світу  представили більше 10 тисяч, а на  конкурс «DecanterWorld Wine Awards» – більше 14 тисяч зразків продукції. Charles Metcalfe, співголова жюрі конкурсу «International Wine Challenge» зазначив: «Вибір кращих у світі вин-чемпіонів є основною цілью нашого конкурсу. Для виноробів потрапити у склад вин-чемпіонів – величезна удача».

26.05.2014
0

Авторизация
Регистрация