Бренді Молодий Шабський

Молоді бренді ТМ «Шабський» створені з високоякісних коньячних спиртів, виготовлених з винограду терруара Шабо і дистильованих безпосередньо на виробництві. Для виробництва молодих бренді ТМ «Шабський» ми використовуємо тільки власний виноград терруара «Шабо». Не дивлячись на те, що бренді «Шабські» витримані в дубових барріках до 2-х років, вони мають яскравий і насичений профіль: так відбувається тому, що для їх витримки ми використовуємо нові баррікі, які насичують коньяки протягом півроку так само, як старі баррікі (використовують інші виробники) за 3 роки.
 
У 2014 виробничі потужності Коньячного Дому Шабо були повністю модернізовані, що дозволяє здійснювати повноцінний найсуворіший контроль якості на всіх виробничих етапах: від висадки кращих європейських саджанців до збору, перекуркі винограду в спирт, витримки в дубових барріках і розливу молодих бренді в пляшку. У сезон дистиляційна установка безперервної дії перекурює до 20 млн літрів виноматеріалів і виробляє близько 3 млн літрів коньячного спирту найвищої якості.
 
Повний цикл виробництва і майстерність коньячістов Шабо – запорука бездоганної якості коньяків і бренді Shabo. Саме це забезпечує компанії «Шабо» лідируючі позиції в Україні. У кожній пляшці 0,5 л більше 4,5 кг добірного винограду.