Ексклюзивна колекція Vaja Grand Cru

Ексклюзивна колекція витриманих сортових і купажних вин «Vaja Grand Cru».
Це вина високої гами, серед яких – і вина КНП (контрольованих найменувань за походженням), які можна віднести до категорії Великих Вин.
Ексклюзивна колекція витриманих сортових і купажних вин ТМ «Vaja Grand Cru» є втіленням особистого вибору Важі Іукурідзе – засновника компанії «Шабо». Кожна пляшка має свій унікальний номер, який не повторюється в партії. Вино створено з винограду французьких сортів Шардоне, Каберне Совіньон, Совіньон Блан та ін., які вручну зібрані тільки з видатних мікро-ділянок терруара Шабо. Виноградні грона в компактній тарі протягом 15 хвилин доставляють рефрижераторами в відділення мікро-виноробства, обладнання якого є одним з кращих в Європі. Після подвійного (для білих вин) / потрійний (для червоних вин) сортування тільки однорідні за розміром і вагою виноградні ягоди проходять процес делікатній переробки. Високоякісне сусло-самотік бродить в бочках, а потім від 9 до 12 місяців витримується в дубових барріках, які оснащені контролем температури. Вино також проходить додаткову витримку в пляшках. На всіх етапах виробництва контроль якості забезпечують міжнародні експерти компанії SARL «Derenoncourt» (Франція).
 
За умови дотримання правил зберігання потенціал пляшкової витримки вин ТМ «Vaja Grand Cru» – не менше 3-х років для білих вин, не менше 5 років для червоних вин.
 
Завдяки надзвичайній майстерності виноробів і сучасному обладнанню в цих винах збережені смакові і ароматичні властивості самого винограду терруара Шабо.