Grande Reserve Shabo

Колекція лімітованих тихих сортових і купажних вин преміум-класу. Це вина високої гами, серед яких – і вина КНП (контрольованих найменувань за походженням), які можна віднести до категорії Великих Вин.
 
За сезон таких вин виробляється лише кілька тисяч пляшок. Кожна пляшка має свій унікальний номер, який не повторюється в партії. Для створення преміальних вин використовуються переважно класичні французькі сорти винограду, а також унікальний автохтонний сорт Тельті-Курук. Виноград збирається вручну з найкращих мікро-ділянок терруара Шабо при досягненні максимального рівня зрілості. Завдяки процесу подвійною чи потрійною сортування тільки здорові і зрілі ягоди потрапляють на переробку і винификации в дубових чанах з французького дуба, забезпечених автоматичною системою контролю температури бродіння. Вино витримується у французьких дубових бочках (не менше 9 місяців для білих вин і 12 місяців – для червоних вин), а також проходить витримку в пляшках.
 
Завдяки унікальному терруар Шабо, майстерності виноробів і сучасному обладнанню в винах збережені всі природні ароматичні та смакові властивості винограду.
За умови дотримання правил зберігання потенціал пляшкової витримки білих вин Гранд Резерв Шабо не менше 3-х років, червоних – не менше 5 років.
 
На всіх етапах виробництва контроль якості забезпечують міжнародні експерти компанії SARL «Derenoncourt» (Франція).